تبلیغات
عکس ، اس ام اس ، دانلود آهنگ - آموزش مراحل چسباندن مژه مصنوعی زنانه
آیا دوست دارید زمان مرگ خود را بدانید؟


» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

www.soheill2012.mihanblog.com


آموزش مراحل چسباندن مژه مصنوعی زنانه

ما هم میخواهیم در این راه کمی کمک‌تان کنیم برایتان درباره مژه مصنوعی صحبت کرده‌ایم و اینکه چگونه باید آنها را بچسبانید در این مطلب از تفاوت مژه مصنوعی با اکستنشن مژه برای‌تان میگوییم و درنهایت عوارض ناشی از مژه‌های مصنوعی را هم یاد‌آوری میکنیم.

۴ نکته در مورد چسب مژه مصنوعی:

۱٫ بهترین چسب ها برای استفاده از مژه‌مصنوعی استفاده از چسب‌های جراحی است که در داروخانه‌ها موجود است. مثل چسب‌های مشکی و چسب‌های سفید که در ابتدا سفید و به تدریج بی‌رنگ و شفاف می‌شوند.
۲٫ سعی کنید چسب را با تیوپ آن به مژه نزنید بلکه با یک خلال دندان و مشابه آن چسب را روی نوار داخلی مژه بزنید.
۳٫ چسب مژه را می‌توان روز قبل در پشت گوش فرد تست و تا ۲۴ ساعت صبر کرد اگر واکنشی ایجاد نشد می‌توان از آن چسب استفاده کرد.
۴٫ همیشه چسب را داخل یک ظرف مخصوص بریزید و در آن را محکم ببندید، بعد مژه را به چسب آغشته کنید.

مژه مصنوعی این خطرات را دارد

۱٫ آسیب دیدن مژه‌های طبیعی:
برای نصب مژه مصنوعی، از نوعی چسب مخصوص استفاده می‌شود که اگر فرد دقت نکند، ممکن است مقداری از این چسب روی مژه اصلی ریخته شود و هنگام برداشتن، تعدادی از مژه‌های اصلی هم کنده شود، یعنی نصب مکرر و طولانی مدت مژه‌مصنوعی و سپس برداشتن آن از روی چشم، به مژه‌های اصلی فرد آسیب می رساند و در صورت تکرار زیاد، فرصت جبران و رشد مجدد را به مژه‌های اصلی نمی‌دهد و در نتیجه مژه‌های فرد به مرور زمان کم می‌شود.
۲- التهاب و عفونت چشم:
مواد شیمیایی موجود در چسب مژه مصنوعی در برخی افراد ایجاد حساسیت می کند، حتی ممکن است در اثر چند بار استفاده مداوم از مژه مصنوعی، مکان مناسبی برای رشد باکتری های مضر روی چشم ایجاد و چشم دچار عفونت شود.
مالیدن ریمل چشم روی مژه‌هایی که به باکتری آلوده شده است، برای افراد دیگر هم می‌تواند مضر باشد. البته این کار بیشتر در آرایشگاه‌های زنانه انجام می‌گیرد که یک ریمل و خط چشم را برای افراد متعددی استفاده می‌کنند و باکتری را از یک فرد به فرد دیگر انتقال می‌دهند.
۳- تاری دید:
یکی از خطراتی که در کمین افراد استفاده‌کننده از مژه مصنوعی است، تاری دید یا حتی کور شدن دائمی در اثر ریختن چسب مژه مصنوعی به داخل چشم فرد است. بنابراین افراد باید هنگام استفاده از چسب مژه مصنوعی خیلی دقت کنند. لزوم این دقت زمانی بیشتر می‌شود که فرد استفاده‌کننده از مژه مصنوعی، از لنز هم استفاده کند. در این صورت به محض احساس سوزش در چشم، باید بلافاصله لنز را از چشم درآورد و مژه مصنوعی را نیز برداشت و چشم‌ها را شست.

مرحله چسباندن مژه‌‌های مصنوعی:

۱٫ بدون اینکه فشار خاصی بر مژه‌ها بیاورید؛ آرام آنها را با موچین یا انگشتان‌تان از بسته‌بندی بیرون بیاورید.
۲٫ دو انتهای هر مژه مصنوعی را آرام با نوک انگشتان نگه دارید تا کمی بیشتر به انحنای آنها کمک کنید.
۳٫ مژه انتخاب شده را روی چشم گذاشته و آن را از داخل چشم‌ها به بیرون اندازه بگیرید و مقدار اضافی آن را کوتاه کنید.
۴٫ حالا روی یک بشقاب تمیز کمی چسب بریزید.
۵٫ اکنون با یک لبه نسبتا تیز مثل انتهای تیوپ خود چسب یا انتهای موچین؛ مقداری از چسب را بردارید.
۶٫ گوشه بیرونی مژه را با موچین گرفته و چسب را به سراسر خط مژه مصنوعی بمالید البته یک لایه بسیار نازک ؛فقط به ۲ سر انتهایی و ابتدایی کمی بیشتر چسب بزنید.
۷٫ مژه مصنوعی‌ها را با موچین بردارید (بهتر است وسط آن را و نزدیک خط مژه را بگیرید) حواس‌تان باشد که نوک موچین به قسمت چسبناک نخورد.
۸٫ حالا در حالی که در آینه نگاه می‌کنید کمی سرتان را عقب ببرید تا خط مژه‌های‌تان را بهتر ببینید. مژه را که با موچین نگه داشته‌اید از داخل چشم به بیرون گذاشته و بدون تماس به دیگر مژه‌ها روی مژه واقعی بگذارید، اگر احتیاج بود با ته موچین و با چشم بسته!
۹٫ با موچین گوشه مژه‌های داخلی و خارجی چشم را کاملا میزان کنید و تا حد ممکن مژه‌های مصنوعی را به مژه های واقعی خودتان نزدیک کنید البته بدون تماس با آنها. در این شکل‌ها می‌توانید نقاط ابتدایی و انتهایی را که مژه‌ها را باید بچسبانید کاملا ببینید؛ این نقاط همان‌هایی هستند که چسب بیشتری زده‌اید.
۱۰٫ تا جایی که می‌توانید سریع عمل کنید و اگر احتیاج بود مرحله ۹ را چندبار تکرار کنید تا مژه‌ها جای اصلی خود را پیدا کنند. با سر موچین مژه‌ها را مرتب کنید.
۱۱٫ حالا با یک برس که سر نرمی دارد سراسر خط مژه، کمی فشار دهید و چک کنید که همه جای آن به خوبی چسبیده‌ است..
۱۲٫ حدود یک تا ۲ دقیقه صبر کنید تا چسب خشک شود؛ بعد از خشک شدن چسب، آرام چشم‌ها را باز کنید، اگر اشتباه شد و مجبور شدید آن را بردارید باید مژه را تمیز کرده و بعد از خشک کردن دوباره مراحل بالا را تکرار کنید.
۱۳٫ بعد از موفقیت کامل می‌توانید با خط چشم مایع روی مژه و چسب را بکشید. البته تا این زمان باید چسب خشک شده و رنگ خود را از دست بدهد. برای امتحان می‌توانید مژه مصنوعی را خیلی آرام بردارید که اگر کار به‌درستی انجام شده باشد این کار عملی نخواهد بود.
۱۴٫  آخرین مرحله با مالیدن ریمل، مژه مصنوعی و حقیقی را به هم بچسبانید بعد از این مراحل سایه چشم و دیگر رنگ‌ها را استفاده کنید.
یک نکته مهم: اگر کیفیت مژه مصنوعی خوب باشد می‌توانید آن را چندبار استفاده کنید وگرنه بعد از یک بار دیگر قابل استفاده نخواهد بود.
چگونه مژه های مصنوعی را دوباره استفاده کنید؟
قبل از هر چیز توصیه می‌کنیم حتما مژه مصنوعی‌ها را قبل از خواب درآورده و چشم‌ها را خوب پاک کنید تا باعث بیماری‌های چشمی نشوید. بعد از برداشتن مژه‌ها آنها را لای دستمال کاغذی آغشته به الکل گذاشته و خوب آن را پاک کنید، بدون فشار یا کشیدن مژه‌ها. چندبار دستمال را عوض کنید تا کاملا ریمل و خط چشم و چسب روی مژه‌ها پاک شود و در آخر آن را با باد سشوار خنک خشک کرده و برای استفاده بعدی آماده کنید. البته توصیه می‌شود یک بار مژه مصنوعی را مصرف کنید که هیچ شکی در سلامت چشمان شما به‌وجود نیاید.
مراحل استفاده از ریمل:
خوب مژه‌ها را پودر بزنید تا با ترکیب ریمل آن را ضخیم‌تر جلوه دهد و ریمل روی مژه‌ها بهتر بنشیند. دو یا سه‌بار ریمل را به مژه‌های بالا به‌صورت افقی بمالید. به سرعت برای بار دوم و سوم هم این کار را تکرار کنید.چون ریمل سریع خشک می‌شود به‌خصوص در ریمل ضد آب. اگر روی مژه خشک شده ریمل بزنید، ریمل تکه تکه به‌نظر خواهد آمد.
اگر مژه‌های خودتان صاف است
اگر مژه‌های‌تان صاف است توصیه می‌کنیم قبل از چسباندن مژه مصنوعی، از فرمژه استفاده کنید. برای بهتر حالت گرفتن مژه‌ها می‌توانید دستگاه فرمژه را با سشوار یا آب داغ گرم کنید که موقع فر دادن مثل اتویی برای مژه‌ها عمل خواهد کرد. فر مژه را روی ریشه مژه قرار داده و برای ۳۰ ثانیه نگه دارید و آن را به نوک‌های مژه‌ها آورده و برای ۳۰ ثانیه نگه دارید تا خوب فر را به‌خود بگیرد. البته حواس‌تان باشد که این کار باعث سوختن تدریجی پوست لبه‌های پلک و موی مژه‌ها می‌شود. به این ترتیب، امکان ریزش مژه‌ها و رشد کندتر آنها هم وجود خواهد داشت، بنابراین برای حالت دادن بهتر به مژه‌ها، به جای گرم کردن فرمژه، مژه‌های خود را با حوله‌ای آغشته به آب‌گرم، کمی گرم و مرطوب و سپس از فرمژه استفاده کنید تا نتیجه دلخواه را به دست آورید


http://s3.picofile.com/file/8195712834/%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86_%D9%86%D8%B8%D8%B1_%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AA%D9%88%D9%86_%D9%86%D8%B1%D9%87.gif
:: مرتبط با: مدل آرایش و لوازم آرایش ,
:: برچسب‌ها: آموزش مراحل چسباندن مژه مصنوعی زنانه , جدیدترین مدلهای لباس عروس تابستان ۹۲ , عکس های جالب و دیدنی از جدیدترین مدلهای لباس عروس تابستان ۹۲ , دانلود کتاب تردید در جایگاه اسطوره ای پروتئین حیوانی – جلد اول , دانلود کتاب ایران ساختن یا ساختن , خبر گزاری ویره : دانلود کتاب ایران ساختن یا ساختن , نام کتاب : ایران ساختن یا ساخت , ترشی بادمجان کبابی , بادمجان کبابی , انواع مربا و ترشیجات , طرز تهیه ترشی بادمجان کبابی , طرز تهیه ترشی بادمجان , طرز تهیه ترشی , مجتبی الیاسی – کاش , دانلود مجتبی الیاسی – کاش , : دانلود آهنگ زیبای هر شب از علی لهراسبی , این جا دیگر آخر خط است , آهنگ جدید هر شب , علی لهراسبی , آلبوم صدای من امید نادرزاده , آهنگهای امید نادرزاده , استعداد موسیقی , امید نادرزاده , امید نادرزاده مغرور , امید نادرزاده گریه نکن , آلبوم همین رضا صادقی کیفیت ارجینال , دانلود آلبوم جدید رضا صادقی , دانلود آلبوم همین رضا صادقی , دانلود آلبوم همین رضا صادقی کیفیت اصلی , رضا صادقی , اعتیاد جنسی در افراد متاهل چیست؟ , اگر جنسیت فرزند برایتان مهم است بخوانید! , غذاهای سرخ شده خطر ابتلا به سرطان پروستات زیاد می کنند ,  برنامه پروازهای داخلی , پوست , افشین سنگ چاپ , ISP , SUBNET MASK چیست , جدیدترین جنگنده ایرانی قاهر ۳۱۳ چه ویژگی‌هایی دارد؟ , جنگنده ایرانی قاهر ۳۱۳ , برای کامپیوت , # دانلود بازی پر حجم جنگی , # , # دانلود بازی جذاب رایان , # دانلود بازی God of 1000 Games , # دانلود بازی بچه گان , # دانلود بازی فانتزی , # دانلود بازی فضایی , # دانلود بازی فکری , # دانلود بازی های آرکید , بازی worms برای کامپیوتر , دانلود بازی Worms , دانلود بازی Worms 3D , دانلود بازی استراتژیک برای کامپیوتر , دانلود بازی با لینک مستقیم , دانلود بازی ورمز , دانلود بازی پرتابل Worms , دانلود با لینک مستقیم بازی استراتژیک , دانلود بازی , دانلود بازی 2010 استراتژیک , دانلود بازی Sid Meiers Civilization V , دانلود بازی استراتژیک , دانلود بازی تمدن 5 , دانلود بازی جدید Sid Meiers Civilization V , دانلود بازی جدید تمدن 5 , دانلود تمدن 5 , دانلود رایگان بازی Sid Meiers Civilization V , دانلود رایگان بازی استراتژیک جدید , دانلود رایگان بازی تمدن 5 , دانلود لینک مستقیم بازی Sid Meiers Civilization V , دانلود لینک مستقیم بازی تمدن 5 , دانلود مدیافایر بازی Sid Meiers Civilization V , دانلود مدیافایر بازی تمدن 5 , دانلود مستقیم Sid Meiers Civilization V , دانلود مستقیم تمدن 5 , دانلود نسخه جدید بازی Sid Meiers Civilization V , دانلود نسخه جدید بازی تمدن 5 دانلود بازی Sid Meiers Civilization V , دانلود نسخه کم حجم بازی Sid Meiers Civilization V , دانلود نسخه کم حجم بازی تمدن 5 , قالب vcp.ir , دانلود قالب Vcp , دانلود قالب دیتالایف , دانلود قالب وردپرس , دانلود قالب نیوک , دانلود قالب میهن بلاگ , دانلود قالب بلاگفا , دانلود قالب پرشین بلاگ , دانلود قالب بلاگ اسکای , كهن , خسرو شکیبایی , آلبوم خسرو شکیبایی , آثار خسرو شکیبایی , شکیبایی , آهنگ با صدای خسرو شکیبایی , آلبومهای خسرو شکیبایی , دانلود آهنگهای خسرو شکیبایی , ویره , سهیل , ستاره سهیل , خبرگزاری ویره , صبشهر , خبر گزاری صباشهر , شهریار , خبرگزاری شهریار , www.soheill2012.mihanblog.com , کوروش یغمایی , یغمایی ,
ن : سهیل بختیاری
ت : یکشنبه 13 مرداد 1392
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
Why does it hurt right above my heel? پنجشنبه 23 شهریور 1396 07:33 ب.ظ
Aw, this was an extremely nice post. Spending some time and actual effort to
produce a great article… but what can I say… I procrastinate a
whole lot and don't manage to get anything done.
foot pain سه شنبه 14 شهریور 1396 06:22 ق.ظ
Great beat ! I wish to apprentice even as you amend your web site,
how can i subscribe for a blog site? The account helped
me a appropriate deal. I were tiny bit familiar of this your broadcast
provided brilliant clear idea
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
 
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.